2013. január 17., csütörtök

Ombre-s körmök

Hali! Most egy ombre-s körmöt fogok bemutatni, a következőkre lesz szükség:
És egy fehér körömlakkara, és egy fedőlakkara. Először a fehér körömlakkal fessük ki a gyűrűsujjunkat
Aztán tegyünk a szivacsra körömlakkot most sárgát ezt majd a másik 2 színnel is meg kell tennünk
Utána rendezzük el a körmünk alján, nekem kicsit vastag lett a vonal de sebaj mert így is rátudjuk tenni a következő szint
Ugyan ezt tegyük meg először a narancssárga körömlakkal is majd a pirossal
Ha ez is megvan akkor jöhet a többi körmünk amiket egy rózsaszín körömlakkal festünk ki, azaz ez lesz a végeredmény
A legvégén tegyük rá a fedőlakkot, és kész is van :D Remélem tetszik! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése