2013. január 17., csütörtök

Teszt

Hello! Itt van egy teszt -vegyetek elő egy papaírt és egy tollat/ceruzát -írjátok le a számokat 1-től 10-ig -a 2-es a 7-hez és 9-hez írjátok fel három nevet -az 1-es legjobb fiú a 3-hoz a legjobb lány barátodat -a 4-hez az álom telódat -a 6-hoz az anyukád nevét -a 5-höz az apukád nevét -a 10-hez a kedvenc állatod nevét -a 8-hoz a nevedet . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . -Amit a 2-hez,7-hez, és a 9-hez írtál 3 nevet az lesz a gyerekeid neve -Amit a a 1-hez írtál fiú nevet vele mindig barátok lesztek amit a 3-hoz lány nevet ő mindig segíteni fog a bajban :D -Amit 4-hez írtál telót valamikor az életben lesz olyan telód :) -A 6-hoz anyukád nevét írtad ő fog a legjobban őrölni ha férejhez mész -Az 5-höz apukád nevét írtad ő lesz a legjobb haverod :) -A 10-hez írt állat a legjobb barátod xD -A 8-hoz a saját nevedet írtad ezt mindig jegyezd meg mert voltál olyan hülye , hogy kitöltöttél egy olyan tesztet aminek nincs értelme xD :D

Ombre-s körmök

Hali! Most egy ombre-s körmöt fogok bemutatni, a következőkre lesz szükség:
És egy fehér körömlakkara, és egy fedőlakkara. Először a fehér körömlakkal fessük ki a gyűrűsujjunkat
Aztán tegyünk a szivacsra körömlakkot most sárgát ezt majd a másik 2 színnel is meg kell tennünk
Utána rendezzük el a körmünk alján, nekem kicsit vastag lett a vonal de sebaj mert így is rátudjuk tenni a következő szint
Ugyan ezt tegyük meg először a narancssárga körömlakkal is majd a pirossal
Ha ez is megvan akkor jöhet a többi körmünk amiket egy rózsaszín körömlakkal festünk ki, azaz ez lesz a végeredmény
A legvégén tegyük rá a fedőlakkot, és kész is van :D Remélem tetszik! :)

2013. január 16., szerda

Előszó

Hi!

Gondoltam írok egy kis szöveget az oldalamról :D Amint azt fönt is láthatjátok körmöket,sminkeket,hajakat találtok majd az oldalon de szeretném , hogy legyen még valami pl: tesztek,tanácsok (körömfestéssel,hajjal,sminkel kapcsolatban) stb... Ha adtok ötletek , hogy mi legyen még az oldalon akkor írjatok ki :-D Na asszem ennyi



                                                                        Hali :D