Lilával-körmök-hajak-és-még-sok-más-is
Ezen az oldalon sok lányos dolog lesz. Remélem tetszeni fog :D
2013. január 17., csütörtök
Teszt
Hello!
Itt van egy teszt
-vegyetek elő egy papaírt és egy tollat/ceruzát
-írjátok le a számokat 1-től 10-ig
-a 2-es a 7-hez és 9-hez írjátok fel három nevet
-az 1-es legjobb fiú a 3-hoz a legjobb lány barátodat
-a 4-hez az álom telódat
-a 6-hoz az anyukád nevét
-a 5-höz az apukád nevét
-a 10-hez a kedvenc állatod nevét
-a 8-hoz a nevedet
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-Amit a 2-hez,7-hez, és a 9-hez írtál 3 nevet az lesz a gyerekeid neve
-Amit a a 1-hez írtál fiú nevet vele mindig barátok lesztek amit a 3-hoz lány nevet ő mindig segíteni fog a bajban :D
-Amit 4-hez írtál telót valamikor az életben lesz olyan telód :)
-A 6-hoz anyukád nevét írtad ő fog a legjobban őrölni ha férejhez mész
-Az 5-höz apukád nevét írtad ő lesz a legjobb haverod :)
-A 10-hez írt állat a legjobb barátod xD
-A 8-hoz a saját nevedet írtad ezt mindig jegyezd meg mert voltál olyan hülye , hogy kitöltöttél egy olyan tesztet aminek nincs értelme xD :D
Ombre-s körmök
Hali!
Most egy ombre-s körmöt fogok bemutatni, a következőkre lesz szükség:
És egy fehér körömlakkara, és egy fedőlakkara.
Először a fehér körömlakkal fessük ki a gyűrűsujjunkat
Aztán tegyünk a szivacsra körömlakkot most sárgát ezt majd a másik 2 színnel is meg kell tennünk
Utána rendezzük el a körmünk alján, nekem kicsit vastag lett a vonal de sebaj mert így is rátudjuk tenni a következő szint
Ugyan ezt tegyük meg először a narancssárga körömlakkal is majd a pirossal
Ha ez is megvan akkor jöhet a többi körmünk amiket egy rózsaszín körömlakkal festünk ki, azaz ez lesz a végeredmény
A legvégén tegyük rá a fedőlakkot, és kész is van :D Remélem tetszik! :)
2013. január 16., szerda
Előszó
Hi!
Gondoltam írok egy kis szöveget az oldalamról :D Amint azt fönt is láthatjátok körmöket,sminkeket,hajakat találtok majd az oldalon de szeretném , hogy legyen még valami pl: tesztek,tanácsok (körömfestéssel,hajjal,sminkel kapcsolatban) stb... Ha adtok ötletek , hogy mi legyen még az oldalon akkor írjatok ki :-D Na asszem ennyi
Hali :D
Gondoltam írok egy kis szöveget az oldalamról :D Amint azt fönt is láthatjátok körmöket,sminkeket,hajakat találtok majd az oldalon de szeretném , hogy legyen még valami pl: tesztek,tanácsok (körömfestéssel,hajjal,sminkel kapcsolatban) stb... Ha adtok ötletek , hogy mi legyen még az oldalon akkor írjatok ki :-D Na asszem ennyi
Hali :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)













